Květen 2010

Svět Reikai - Yusuke's destiny

24. května 2010 v 20:19 | L A D Y Awaki |  Svět ReiKai
Tento Chibipoe se zaměřuje na Yusukeho . Po boji zjišťuje , že Hiei už není mezi živými.

Cítím slabost. Nemůžu se zvednout z té vlhé , špinavé země. Ten pocit ... jaktože se Hieiova youki vytratila? Nemůžu se s ním spojit ani myslí ! Nemohl snad ....... Hiei ............. ty baka !!! Začal sem cítit , jak ve mě řve krvežíznivost. Mé pěstí začali svýrat kameny , které se díky tlaku ihned rozpadly. Z mého hrdla nakonec vzešel mohutný řev smíšený s různými emocemi. Převažoval hlavně žal a utrpení , při kterém se zastavil čas.

Svět Reikai - Kurama's injustice

24. května 2010 v 15:33 | L A D Y Awaki |  Svět ReiKai
Včera sem napsala tento slogánek o tom , jak se Kurama dozvěděl o Hieiově smrti.
Další dílek bude zaměřen na Yusukeho a jeho reakci ...

Cítím prázdnotu , která proudí mým tělem. Nemám sílu se udržet na nohou. Do očí se mi derou vlhké kapky , které zvyšují svůj proud. Mé tělo se strácí v temnotě. Chci tě znova spatřit , chci vidět tvůj pohled , který naznačoval tvou dominanci .... proč si mne musel opustit ... Hiei !

Svět Reikai - Hiei´s last whisper

23. května 2010 v 12:05 | L A D Y Awaki |  Svět ReiKai
Dnes sem přidám ty dvě poezie , které sem napsala během denška a včerejška xD
Další díl bude zaměřen na reakci Kuramy.

Má youki je silná až nevyspitatelná , přesto můj plamen pohasíná a já dávám svůj život následovníkům , kteří jsou napokraji svých sil. Proč okolo sebe začínám vidět zrovna narozené poupata , která se rozrůstají do nádherných květů rudé barvy ? Už není cesty zpět , vybral jsem si .. navždy sbohem Kuramo.

ChibiPoe - rozcestník

23. května 2010 v 12:00 | L A D Y Awaki
Překlad ChibiPoe - slovo je odvozeno od dvou slov. Japonské Chibi - znamená malý a slovo Poe je odvozeno od anglického slova Poesy , čili poezie. Když to dáme dohromady , vznikne slovo Malé Poezie.

ChibiPoe
Anime - Yu yu Hakusho
Pairing - Kurama X Hiei

Nová opatření

23. května 2010 v 11:15 | L A D Y Awaki |  Oznamy
Přejdu rovnou k věcy. Na blogu už skoro vůbec nebývám , ale teď mě napadlo , že bych psala takové krátké .. ehm ... jak to napsat slohovečky ? ... Zkrátka mě baví psát jen takové nepodvědomé citátky , které se týkají anime. Je to má originální tvorba , takže si tento styl taky pojmenuju ... jen ještě nevím jak. Zatím sem napsala dva , které sem hodila na FB. Až udělám rubriku zde , rozhodně to sem hodím. To je první věc. Druhá , rozhodně nečekejte , že budu tak aktuální jako zhruba před rokem , toho se už asi nedočkáte. Moc se omlouvám , ale už mě to vážně nějak nebere. A třetí , našla jsem písničku , kterou určitě skupina Sadie složila pro mě xDD ..... tady ji máte na poslech -
A W A K I   G U N J O U


Když já nevím

22. května 2010 v 7:54 | Awaki |  Oznamy
Já vím. Jsem velice neaktivní. Nedá se říct , že mě to mrzí , ale zkrátka na blog už nemám nějak chuť. Já se nemůžu nutit do něčeho , co nechci pokud to není smrtelně vážné. Navíc , momentálně toho mám ve škole hodně , takže nevím , co udělat dřív ... tento týden každý den se psalo + ve čtvrtek sem měla absolventský koncert. Příští týden bude to samé . Škola není jediná která mě omezuje. Je to mé chování. Poslední dobou se sama v sobě nevyznám , jednou šťastná až hyperaktivní a najednou spád na nulu .... Včerejšek byl toho velikým příkladem. Víceméně vím , kvůli které osobě to všechno je , ale nedá se říct  , že jen a jen kvůli ní. Když se to tak veme , nemám chuť na nic. Měla bych řešení , které by mě hodně rozveselilo , ale tento nápad je neřešitelný. Ne aspoň do té doby , než nebude léto. Zkrátka nevím jak co půjde dál . Povídky se budu stále pokoušet psát , ale jinak ....

O F F I C I Á L N Ě

P O Z A S T A V U J I

B L O G


Jiné řešení nemám .... omlouvám se všem SB , ale stejně jste si všimli , že to tu není aktuální.
A zapamatujte si:
Lady Awaki je s vámi. Je ve vašich srdcích xD

12.5 - Nějak hyperaktivní !

12. května 2010 v 18:59 | Awaki |  Oznamy
Odd
Vůbec nevím , co se mnou je , ale začínám se chovat nějak hyperaktivně .... ve škole toho musím hodně co dohnat , alejá jako bych měla času dost :D ..... že by se ze mě začal stávat flegmatik ? :D ...... Možná je to proto , že vím , že celý pátek věnuji svému cosplaytymu ( škoda že ne celému , bez Lorda a Shiori ) , kde jedeme na společný školní zájezd do Bratislavy a okolí :) ....... Zároveň se cítím nějak nesvá vzhledem k tomu , že toho momentálně budu mít strašně moc ! ..... Absolvák , Koncerty , Písemky a všechny slátaniny do sebe  ... ale já si s tím nedělám hlavu , teda aspoň dnes ne :D .... Rozkoukávám nové anime Kimi ni Todoke a ztrašně moc mě zaujalo od prvního dílu , jinak posledně sem zkoukla celé dvě anime : Air a Ga-rei zero .... kawaiii !! ...... Promiňte , že tu nějak extra nepřidávám články  , ale byla sem nemocná a právě chci svůj čas věnovat kámošům ..... takže .... a jinak ti co si čtou mou povídku Whataya want from me .... zjistila sem , že se z toho vyklube Yaoi , takže ne aby jste potom byli překvapení a bude to vlastně mé první , takže se prosímvás nedivte amatérským "znakům" xDDD

Blood Resonance - I. Smrt je začátek

6. května 2010 v 21:47 | Awaki |  BR - Kapitoly
Odd
Bylo nesnesitelné horko. Od slunce to však nebylo. Tam kde se teď náchazeli Hakky a Keiko nebyla ani dírka , kterou by prosakoval zlatavý paprsek. Byli v temné místnosti , ve které se jen kouřilo. Okolo byli veliké stroje , které se očividně zpravovali. Místnost byla osvícená jen starými lucernami , které byli pokryty tou největší vrstvou sazí.
" Ne ... Keiko-chan , nezdá se ti , že je to tu den ode dne temnější ?" zeptala se Hakky tiše a nesměle. Na to ji Keiko rázem odpověděla.
" Jasně, vždyť je to priorita číslo 1!" a úkala na ruce ukazováčkem gesto do číslice jedna .
Hakky kývla.

Nějaká taková zpráva

6. května 2010 v 18:14 | Awaki |  Oznamy
Odd
Ohajou mina O-O
Poslední dobou mám v hlavě tolik příběhů a múz , že je to a k nevíře. Jsem ráda , že to má mysl tak zpracovává , ale těžší je to potom sepsat :D... Ale zřejmě jsem se rozhodla , že teď můj blog budou uchvacovat hlavně povídky. Jak jsem nemocná , tak se mi to říká , ale já vážně mám chuť psát. Dneska mě například dostala múza , o tom , že budu psát nějaké příběhy ohledně charakterů ze hry "World of Warcraft". Přeci jen ji hraju od začátku založení této hry , takže bych jí mohla udělit nějakou poctu. Postavy budou samozřejmě vymyšlené a snad budou zachovány i příběhy už vložených charakterů jako například Tyrande Whisperwind , Rhonin , Arthas apod. Přeci jen jsem už četla několik pár knížek ohledně dějů Warcraft :) .... Nebojte , na společnou povídku jsem taky nezapoměla , už mám rozepsanou první kapitolu. Jen přemýšlím , jak bych dala začátek a jak vůbec vložit do toho cit. Víte , nerozhodla jsem se ještě , jestli to bude spíše humorné nebo hororové :D .... No a nebo to můžu nějak zkombinovat ? .... Nevím , nechte se překvapit :) ..... Doufám  ,že vás mé povídky nebudou nudit nebo nějakým způsobem otravovat :D

6.5 - Nenávist a chuť zabíjet

6. května 2010 v 9:55 | Awaki |  My diary
Včera byl superní den. Celý den jsem se dívala na jedno anime , které se mi strašně líbilo , jenže sem nikde nenašla české titulky. Stihla jsem ho shlédnout celé. Najednou hle , zadám název do hledáčku a najednou mi vyjede blog , na kterém jsou ty díli s ČESKÝMA TITULKAMA !! .... Víte jak mě to teď žere ? .. Možná mám v plánu se na to podívat celý znovu a v češtině , protože jsem tam pár větám nerozuměla , ale tak co už ! ... Jinak před tímto dnem sem se dívala na CSI: Miami zase :P .... už mi zbívají jenom 2 série do dokoukání.  A + objevila jsem společnou povídku , kterou jsem myslela , že už neexistuje a od první série se vyšplhala na 3 sérii :) .. Takže moc děkuji Annie-chan za to , že se na to psaní nevykašlala a psala dál , i když bez mé domněnky :)

4.5 - Fotky do semináře

4. května 2010 v 17:21 | Awaki |  My diary
Odd

Ciaossu
Dám sem několik pár fotek , které jsem nafotila ve středu v semináři :) ..... Některé se líbí aji mě :D ... ale většina je taková , nudná :)) ... užijte si přírodu :)
odd


odd

L I N K S

3. května 2010 v 14:16 | Awaki
Odd
  SPŘÁTELENÉ BLOGY


OBLÍBENÉ BLOGY / WEBY

... a různé grafické týmy